nov
30
Pi
Advanced Course in Fetal Neurosonography and Cardiography 2018 @ Kaštieľ Lučivná
nov 30 – dec 2 celý deň

Prof. MUDr. Róbert Dankovčík, PhD, MPH s kolegami zo SonoClinic organizuje už v poradí siedmy ultrasonografický kurz určený pre gynekológov. Kurz bude tradične v kaštieli Lučivná v dňoch 30.11-2.12.2018.
Školenie je zamerané na prehĺbenie vedomostí z prenatálnej diagnostiky vrodených ochorení mozgu a srdca plodu. Výučba prebieha osvedčeným spôsobom ojedinelým v rámci Slovenska. Základom kurzu je prednáška z danej
oblasti, po ktorej nasleduje výučba na laptopoch. Každý účastník má počas kurzu k dispozícii počítač, v ktorom je nainštalovaný špeciálny program
a ultrazvukové nálezy z vrodených chýb plodu.

POLYTRAUMA KONGRES KOŠICE @ Kongres Hotel ROCA Košice
nov 30 – dec 1 celý deň

Kongres POLYTRAUMA má za cieľ vytvoriť platformu pre multidisciplinárny odborný dialóg pre pracovníkov všetkých špecializácií, ktoré sa podieľajú na starostlivosti o pacienta so životohrozujúcim poranením.

dec
4
Ut
Zdravý pôrod – december @ Medická 466/6, Košice
dec 4 @ 16:00 – 17:30

Zdravý pôrod 4.12.2018 – 31.12.2018

Pre rodičov je potrebné poznať a pripraviť sa na jednotlivé situácie, čo v konečnom dôsledku výrazne napomáha zdarnému priebehu gravidity, ako aj pôrodu.

Absolvovanie kurzu Vám pomôže pripraviť sa na tento úžasný moment a urobiť z neho celoživotný zážitok so zdarným koncom, za čo Vám vaše ratolesti v budúcnosti poďakujú.

Odborná konzultácia je súčasťou každého stretnutia, kde na vaše otázky radi odpovieme…

jan
18
Pi
III. Onko-gynekologický kongres @ Hotel Yasmin****, Tyršovo nábrežie 1, 040 01 Košice, Slovensko
jan 18 – jan 19 celý deň

Hodnotenie ARS CME: Konferencia je zaradená do kontinuálneho medicínskeho vzdelávania ARS CME. Kredity sú účastníkovi priznané v zmysle vyhlášky MZ SR 366/2005 Z. z. v znení neskorších predpisov a na základe zmluvy medzi SLK a Európskou akreditačnou radou.

Pre bližšie informácie navštívte oficiálnu stránku kongresu: www.ogk.sk